آموزش اعضای ستاد مردمی حفاظت اجتماعی فارس
34 بازدید
موضوع: سایر
مصاحبه کننده : دادگستری استان فارس
محل مصاحبه : سایت شیرازنا
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت ها و جراید
تاریخ نشر : Feb 20 2012 12:00AM
تعداد شرکت کننده : 0

با حضور 400 نفر از اعضای هسته‌های ستاد مردمی پیشگیری و حفاظت اجتماعی استان فارس، دوره‌های آموزشی ویژه این اعضا در شیراز برگزار شد.

این دوره‌های آموزشی با محوریت آشنایی با مبانی قانون تشکیل ستاد پیشگیری و حفاظت اجتماعی، نحوه برخوردهای بازدارنده جرائم، سالم‌سازی فضای جامعه و همچنین برپایی امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمدشریف حسینی معاون آموزش ستاد پیشگیری و حفاظت اجتماعی با بیان اهمیت امر آموزش اعضای هسته‌های مردمی ستاد در راستای دستیابی به اهداف و سیاست‌های متعالی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و برپایی سنت حسنه امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: در این دوره‌ها ضمن آشنایی اعضای هسته‌های مردمی ستاد با شیوه‌های گزارش‌نویسی، استنادات در گزارش نویسی، انواع پیشگیری‌های وضعی، اجتماعی، اختصاصی، فرهنگی و کیفری نیز تشریح می‌شود.

وی افزود: در این دوره‌های آموزشی وظایف، اختیارات، نحوه ارتباط با مسئولان ارشد ستادهای پیشگیری و همچنین ممنوعیت‌های قانونی اعضا یادآوری و دستورالعمل‌های اجرایی به طور مجدد مرور شد.

در این دوره‌های آموزشی کارشناسان مختلف ستاد مردمی پیشگیری و حفاظت اجتماعی در معاونت مردمی، معاونت بازرسی و آموزشی و پژوهشی به ارائه آخرین دستورالعمل‌های اجرایی پرداختند.

آدرس اینترنتی