اجرای طرح «امید» برای افزایش بازدهی در ادارات فارس
37 بازدید
موضوع: مدیریت
مصاحبه کننده : دادگستری استان فارس
محل مصاحبه : شورای اداری شهرستان شیراز
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت ها و جراید
تعداد شرکت کننده : 0

حجت الاسلام و المسلمین محمد شریف حسینی معاون آموزش ستاد پیشگیری و حفاظت اجتماعی دادگستری فارس در شورای اداری شیراز به مشکلات اجتماعی در جامعه اشاره کرد و گفت: آمارها نشان می دهد وروردی پرونده به محاکم قضایی رو به افزایش است.

وی با بیان اینکه محاکم قضایی پاسخگوی حجم زیاد ورودی پرونده ها نیست و باید از بروز جرائم پیشگیری کرد، گفت: به منظور جلوگیری از ارتکاب جرائم طرح ارتقاء و تحول افکار فردی و اجتماعی به نام «طرح امید» از سوی معاونت پیشگیری از جرائم وزارت دادگستری تهیه و برای اجرا به استان ها ابلاغ شده است.

وی به توضیح درباره این طرح پرداخت و گفت: طرح امید آموزش صرف نیست بلکه روش خودمهندسی رفتار را به انسانها آموزش می دهد تا آنها در بدترین شرایط بهترین رفتار را انجام دهند.

معاون آموزش ستاد پیشگیری و حفاظت اجتماعی دادگستری فارس با بیان اینکه «طرح امید» مهندسی اخلاق نظری را مدنظر قرار می دهد، گفت: عملکرد اجرائی طرح امید تهیه و بزودی به همه ادارات استان ارسال می شود و برگزاری دوره های این طرح سبب بازدهی بیشتر کارکنان می شود و به طور حتم طرح هایی همچون EFQM در ارتقاء و بهره وری سازمانی موفق تر عمل می کند.

آدرس اینترنتی