مشخصات فردی و زندگینامه
نام:محمدشریف
نام خانوادگی:حسینی
شهرت:آل آقا
پست الکترونیک:neshast1390@yahoo.com
تلفن همراه:09179792520
آدرس وب سایت:http://neshast.blogfa.com
نخصص ها:الهیات و معارف اسلامی ، حقوق ، اخلاق و عرفان

زندگی نامه

بنده متولد شهر مقدس شیراز و در خانواده ای مذهبی و فرهنگی به دنیا آمدم. پدرم پاسدار و مادرم به شغل شریف معلمی اشتغال داشتند.
در مکتب خانه شهید قیصر حسینی و زیر نظر پدربزرگ عزیزم تحصیلات خود را شروع کرده و قرآن کریم را فرا گرفتم و سپس به تحصیلات رسمی ورود کرده و پس از اخذ دیپلم از دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری شیراز به دانشگاه شهید مطهری ( مدرسه عالی ) رفته و چهار سال دروس کارشناسی فقه و حقوق اسلامی را گذراندم.
در سال ۱۳۸۶ بنابر توفیقی که حاصل شد در تهران و در بیت مقام معظم رهبری به همراه حدود بیست نفر از هم دوره ای ها به دست مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ( دامت برکاته) معمم به خلعت روحانیت شدم و میلاد امام حسن عسکری (ع) و اردیبهشت ماه برایم رنگ و بوی تازه ای یافت.
جهت ادامه تحصیل همزمان در حوزه علمیه قم شروع به تحصیل نموده و از محضر اساتید استفاده نموده و سپس به شیراز عزیمت نمودم ودر حوزه های امام عصر(عج)    ( تحت اشراف حجت الاسلام والمسلمین برکت ) و همچنین شهدا( مرکزی – تحت اشراف آیت الله حائری شیرازی ) و حوزه محمودیه ادامه تحصیل داده و از محضر آیت الله حاج شیخ علی موحد در درس خارج فقه تلمذ نمودم و کماکان نیز از محضر علماء و فضلای شیراز کسب فیض می نمایم.
در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق اسلامی گردیده و هم اکنون با افتخار مسئولیت مدیریت بنیاد غیردولتی صیانت از نهاد خانواده استان فارس را برعهده دارم.